implant dis fiyatlari


Vizyondakiler

Vodafone FreeZone’dan Türkiye’nin en büyük sinema kampanyası!

VN:D [1.9.10_1130]
Rating: 8.1/10 (15 votes cast)

 

SINEMA yaz 6666’ya gönder, fırsattan faydalan!Veya Avantaj Cepte Uygulamasını hemen indir, tüm fırsatları öğren: AVANTAJ yaz 6666’ya gönder, uygulama linkine tıkla!

 

EsaslarVodafone FreeZone Sinema Kampanyası

FreeZone’lu olmak için “FREEZONE” yazıp 1525’e göndermek ve belirlenen kosulları tasımak gereklidir.

Kampanyadan faydalanmak isteyen Vodafone FreeZone üyeleri, SINEMA yazıp 6666’ya SMS göndererek veya Avantaj Cepte uygulaması üzerinden kampanyaya katıl tuşuna basarak şifrelerini alabilir, kampanya günlerinde anlaşmalı sinemalardan kullanabilirler. Kampanya dahilinde alınan şifreler tek kullanımlıktır; kullanılmayan şifreler bir hafta sonunda geçerliliğini yitirir.

Kampanya hafta içi 2 gün (Pazartesi ve Perşembe), anlaşmalı tüm salon, film ve seanslarda geçerlidir. Anlaşmalı salon listesi www.vodafonefreezone.com ve www.vodafone.com.tr sitelerinde yer almaktadır. ilk ve orta öğretim sömestre, Resmi Tatil ve Bayram günleri kampanya uygulaması dışındadır, arefe günleri gibi yarım günlük resmi tatillerde ise kampanya aynı koşullarda uygulanmaya devam etmektedir.

Şifre almak için SINEMA yazıp 6666’ya gönderilen SMS’ler 40Kr olarak ücretlendirilecektir. Hesabını Bilen tarifeleri abonelerine katılım SMS’i ücretsizdir.

Kampanyaya katılmak için Vodafone FreeZone’lu olmak ve faturasız aktif hat kullanıcıları için son 30 gün içinde minimum yükleme koşulunu sağlamış olmak veya faturalı aktif kullanıcı olmak gereklidir. Aylık minimum yükleme tutarı 20 TLdir.

Kampanya 31 Aralık 2017’e kadar geçerlidir.

Kampanya kapsamında, kampanya katılım koşullarını yerine getirmiş Vodafone Freezone üyeleri, www.vodafonefreezone.com sitesinde belirtilen sinema listesine göre kampanya günlerinde, anlaşmalı sinemalardaki tüm salon, film ve seanslarda, söz konusu film ve seans için anlaşmalı sinemalar tarafından açıklanan ücreti karşılığında bir bilet satın aldıklarında, kendilerine ikinci bir bilet anında ücretsiz olarak verilecektir. Yani, kampanyaya katılım koşullarını yerine getirmiş Vodafone FreeZone üyesi, 1 (bir) sinema bileti karşılığında, 2(iki) adet sinema bileti elde edecektir.

3D filmlerde gözlük bedeli bilet fiyatına dahil olmayıp gözlük bedeli, ilgili Vodafone FreeZone üyesi tarafından karşılanacaktır.

Kampanyaya katılım limitlerle sınırlıdır. Her FreeZone’lu kampanyadan 1 gün içinde 1 defa, 30 gün içinde en fazla 2 defa faydalanabilir.

Kampanya katılımı için şifrelerini alan FreeZone’lular; kampanya günlerinde, anlaşmalı sinemalardaki POS cihazlarına telefon numaralarını ve kampanya şifrelerini girip, onay slip’ini aldıklarında, bu kişilere bir sinema bileti aldıklarında ikinci bilet ücretsiz verilecektir. FreeZone’lular biletleri anlaşmalı sinemaların gişelerindeki mevcut ödeme yöntemlerini kullanarak satın alabilirler.

Kampanya Vodafone FreeZone Kulübü Kampanyası kapsamındadır, yapılacak değişiklikler www.vodafonefreezone.com sitesinde duyurulacaktır.

Vodafone Telekomünikasyon A.S kampanyada degisiklik yapma veya kampanyayı bitirme/dondurma hakkını saklı tutar.

Kampanya günlük ve aylık katılım sınırlarının dışında toplam azami bilet adeti ile de sınırlıdır.

Adil Kullanım: Sunulan hizmetin bireysel ihtiyacının karşılanması dışında amaçlar için kullanıldığı durumlar için Vodafone Türkiye abonenin kullanımını inceleme ve kötü niyetten kuşkulandığı takdirde, aboneyi uyarma, gerekirse hattı kullanıma kapatma ve tek taraflı iptal hakkını saklı tutar.