implant dis fiyatlari


Vizyondakiler

Liman Alışveriş Merkezi

VN:D [1.9.10_1130]
Rating: 7.7/10 (20 votes cast)

Türkiye’nin en önemli inşaat firmalarından biri olan Ayhanlar Holding tarafından yatırımı gerçekleştirilen Bandırma Liman Alışveriş Merkezi, 29 Ekim 2011 tarihinde hizmete girmiştir. istanbul ve izmir€’e yaklaşık 2.5 saat uzaklıkta yer alan Bandırma Liman AVM, kısa zamanda alışveriş ve eğlence anlayışına getirdiği yüksek standartlarla, sadece alışveriş değil, aynı zamanda bir “yaşam merkezi” olarak hizmet vermektedir.

Bandırma Liman AVM, Bandırmalılar için tüm günü değerlendirebilecekleri bir yaşam alanı, şehirlerarası ve deniz yolunu kullananlar için güvenli bir Liman€dır. Liman AVM de tekstilden aksesuara, elektronik eşyadan gıdaya, kafe ve restoranlara, eğlenceden çocuk dünyasına, her türlü alışveriş ihtiyacı tek adreste karşılanmaktadır.

Mimari projesi ülkemizde birçok önemli ve ödüllü projeye imza atan DPI Group tarafından hazırlanan Bandırma Liman Alışveriş Merkezi€nde, görsellik ve mimari çeşitlilik yenilikçi bir yaklaşımla ele alınmıştır. Alışveriş merkezinde, denizin kokusuyla yoğrulmuş Bandırma ilçesinin mimari dili olduğu gibi ortaya konulmuş, ilçenin geleneksel dokusuna modern bir uyum sağlanmıştır.

Her biri ayrı yaşam alanı olarak tasarlanmış olan Bandırma Liman AVM nin geniş katları, ferah ve şık mimarisi ile sektördeki paydaşlarından farklı misyonlar üstlenmiştir. Bandırma’nın merkezinde yer alan Liman AVM, Türkiyenin en seçkin ve üst düzey markalarına Bandırmada ilk kez ev sahipliği yapmıştır. Düzgün çizgisiyle Bandırma ve çevre ilçelerden hedeflediği müşteri profilini kısa zamanda yakalayan Bandırma Liman AVM, aylık ortalama 400 bin ziyaretçiyi ağırlamanın mutluluğunu yaşamaktadır.

istanbul, izmit ve Adapazarı aksında yoğunlaşan ticari ve sosyal hayat; alternatif bir güzergah olarak Güney Marmara Bölgesini ön plana çıkarmaktadır. Etkinliği ve ticari potansiyeli her geçen gün artan bölgenin ilk ve en büyük alışveriş merkezi olan Bandırma Liman AVM, farklı büyüklükte 55 mağazası, 600 üzerinde aracı barındıran otoparkı, 5 katlı 60 bin metrekarelik alanı ile Bandırma ve çevre ilçelerle hizmet vermektedir. Son teknolojiye sahip 8 salonu ve 1074 koltuk kapasitesi ile Bandırma ve çevre ilçelerin en modern sineması Cinefora, misafirler için adeta bir buluşma noktası haline gelmiştir.

Liman Alışveriş Merkezi, bölgede ilk ve sadece Limanda bulunan bir çok markayı da aynı çatı altında buluşturmuştur. Kusursuz mağaza karması, kafeleri, restoranları ve sineması ile alışveriş, eğlence ve lezzetin buluşma noktası olan Bandırma Liman AVM, özel günler için hazırlanan aktiviteleri ile de cazibe merkezi olmuştur.

Bandırma Liman Alışveriş Merkezi, Bandırmaya önemli bir istihdam imkanı sağlarken, hem ulusal hem de yerel ekonomiye önemli bir katkı yapmaktadır.